hostingadresi.com: Sanal sunucu

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yekta bir sunucu üzerinde, sunucunun bant vâsiliği ve fiziki gücüne nazaran bir tomar skorda hosting çitndırılabilir, söylenti gelimi yaklaşık bir beyit bilgisayarından oluşturulacak bir sunucu 100 sayı linux hosting çitndırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve yüce yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir tomar hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu bant vâsiliği evet da trafik, eğer var ise elektrik ücreti eğer dilek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak nominalm ve lisansların da ücretleri anlaşcevher ilgilı olarak sizin alınlamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çhileışır durumda veri centera doğrulama buyurmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu özen sunulabilir, temelinden almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yekta nüans size ilgili bir limit dahilinde bir den bir tomar hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette dilek ettiğiniz sunucu anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını mukavelename bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziki makinanın yaklaşık maliyetini ve buna ilgilı olarak bant vâsiliği ve elektrik ücretini başkaca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Mevhum Kiralık Anonsör
Bu hizmette dilek ettiğiniz sunucu anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza fiziki bir sunucu üzerinden menşe paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız menşe CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

hostingadresi.com: Sanal sunucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
https://bebekmobilyalari.name.tr/ https://fidanfidesatisi.name.tr/ https://yanginsondurucu.name.tr/ https://yereldernekler.name.tr/ https://robotsupurge.name.tr/ Heets
Puff Bar
takipçi satın al