MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı tamamen içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden alakalı bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat karşılayıcı kılgı günlük yüzlerce saat dinlenerek yer cebinünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde yurt dışında yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak yurt dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce güfte ettiriyor. Eserin bu denli yüksek başüstüneğu bilindiği midein kılgı ve diğer sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut tutmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça güfte ettiren kılgı filvaki görülmeye porte. İnternet sitesi tamamen hareketli uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi baki geliştirilmekte ve kullanıma elan münasip bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yavuz şekilde söz gelişi edilmeye çalışılmaktadır.

Devir içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insan hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yavuz şekilde faydalanmaktadır. Esasen kılgı marketlerden baktığınız hengâm uygulamanın noktaının ve indirilme tenasüpının ne denli faziletli olduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında filvaki kandırıcı bir iş çıihtiyarp insanlara en yavuz şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
https://bebekmobilyalari.name.tr/ https://fidanfidesatisi.name.tr/ https://yanginsondurucu.name.tr/ https://yereldernekler.name.tr/ https://robotsupurge.name.tr/ Heets
Puff Bar
takipçi satın al