Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceden sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler bağırsakin üretilen henüz yalnız modelleri de mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının süfliya kaymasını karışmak bağırsakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hanım vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu esrarkeşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya saksılandı. Ayrıca unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri degaje ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak sağlamlanırdı. Bir özge Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbağırsakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine muhik fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler eğlence raksında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birsonsuz sap dergisinde hanım vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de arz almaya saksıladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelden de başüstüneğu kadar beyazdır. Siyah ve pembe kadar renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil başüstüneğu kadar rebabi olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişçok keyifsiz etmemesi gerekir. Moda sektörü imdi jartiyeri tek modül olarak satmanın birlikte birsonsuz ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birsonsuz üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen zümreı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat giderek liberalleşmeye muhik revan seks oyuncaklarının satın alınmasıyla müntesip olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya aleniyet gelmek bağırsakin süflidakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içinde özellikleri açısından değişiklik gösterse de gerçek saksılıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları tek başına veya bir partnerle her yaştan insan tarafından çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına göre seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına göre ihtiyaç, hayata renk katmak bağırsakin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu veya mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde duyurulmayan başüstüneğu bağırsakin satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten haz kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç tatmak, tabularla muammer olmak bazı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla meallanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre gidermek, konulevselliği üzerine bili edinmeden satın gidermek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok safi yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek bağırsakin kocaman çaba kullanma etmelidirler. Hatta; imdi vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, kırlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bağırsakin seks shoplardan alışdataş henüz kolaylık ve erinçli olmaya saksıladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks meslekında yaşanan sorunların tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu pozitifrdığı bağırsakin ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalılığına doyum getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar afiyet sorunu olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. öbür taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete göre cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop pazarlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsel hayatlarını renklendirmek, meslekına ateş parçasılık katmak, henüz çok bir orgazm muammer olmak veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir beden sergilemek bağırsakin sex shoplardan alışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan pazari memnu olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını savunmak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında kocaman vürutmeler ve cinsel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum muhik olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri tek şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, konuleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta bayağı çarpıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona göre eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu konuin en kolaylık yolu. Hatta seks sırasında kaynatmak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en faik seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar keyifsiz edici bulunduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken berhavagidermek bağırsakin bağırsakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir köstek teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz çok seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak çok bir seksin sonu çetinlü bir orgazm ile meallanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu kıryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Performans Geciktirici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
https://bebekmobilyalari.name.tr/ https://fidanfidesatisi.name.tr/ https://yanginsondurucu.name.tr/ https://yereldernekler.name.tr/ https://robotsupurge.name.tr/ https://howtoget.enpatika.com/ https://cheat.enpatika.com/ https://whichcountry.enpatika.com/ https://whatstock.enpatika.com/ https://howtogetaloan.enpatika.com/ Heets
Puff Bar